SadraMohajer

اخذ ویزای سینگل کانادا

  • چهارشنبه 26 دی 1397
  • 950 نفر
ویزای سینگل,ویزای سینگل کانادا

اخذ ویزای سینگل کانادا

ویزای سینگل تنها اجازه یک بار ورود را می دهد و برای 3 ماه از تاریخ صدور معتبر است.ولی برای دریافت ویزای سینگل شرایطی لازم است که در این مقاله ذکر می گردد.

شرایط دریافت ویزای سینگل چیست؟

 اگر نیاز به ورود بیش از یک بار به کشور مورد نظر دارید، مجبورید برای ویزای مالتیپل اینتری درخواست کنید. برای دیدار با اهداف ترانزیت، گردشگری، بازدید از خانواده، تحصیل یا آموزش، تجارت، کمک های فنی، درمان پزشکی، و غیره ویزای سینگل صادر می شود. این ویزا تنها اجازه یک بار ورود را می دهد و برای 3 ماه از تاریخ صدور معتبر است. متقاضیان باید مدارک زیر را رای دریافت ویزای سینگل ارائه دهند:
•    گذرنامه ای که برای حداقل 6 ماه معتبر است.
•    یک بلیط بازگشت تایید شده یا یک بلیط هوایی با ویزا برای مقصد بعدی، همراه با صندلی رزرو شده برای خروج.
•    فرم درخواست تکمیل شده با دو عکس
•    هزینه ویزا 43 یورو برای هر درخواست نامه است، که با پول نقد قابل پرداخت نیست، فقط چک شرکتی یا پستی.

ویزای سینگل کانادا

ویزای سینگل اینتری اجازه می دهد تا صاحب آن برای یک دوره زمانی خاص فقط یک بار وارد کشور شینگن (منطقه شینگن) شود. هنگامی که شما منطقه معین شینگن را ترک کردید، اعتبار ویزا از بین می رود، حتی اگر دوره زمانی مجاز به اقامت در منطقه شنگن هنوز تمام نشده باشد. (این قانون برای همه کشورهای غیر شینگن نیز اعمال می شود. این ویزا شما را واجد شرایط یک بار ورود به کانادا می کند، اگر:
•    شما واجد شرایط برای معافیت مالیاتی هستید و هدف ورود شما به کانادا محدود است (مثلا برای دیدار رسمی یک فرد خارجی)
•    شما برای یک بار در یک رویداد خاص در کانادا شرکت می کنید.
•    دستورالعمل های مربوط به کشور مورد تایید قرار گرفته اند.

تفاوت ویزای مولتی و سینگل کانادا

تفاوت اصلی بین ویزای مولتی یا مولتیپل با ویزای سینگل این است که یک ویزای سینگل یا تک ورودی تنها اجازه یکبار ورود به کانادا را دارد و یک ویزای چند ورودی یا مولتی اجازه چندبار ورود را به شخص تقاضا کننده می‌دهد.
متقاضی دریافت ویزای کانادا نیازی به انتخاب نوع ویزای مولتی و سینگل ندارد، به صورت کلی همه متقاضی ویزای مولتیپل تلقی می‌شوند. سفارت خانه درخواست‌ها را بررسی می‌کند و براساس وضعیت فرد ویزا را صادر می‌کند. پس ممکن است واجد شرایط ویزای مولتی کانادا باشید، در غیر این صورت ویزای سینگل کانادا به شما تعلق می‌گیرد.
هر دوی این ویزاها براساس هدف شخص از سفر و باتوجه به شرایطی که متقاضی دارا می‌باشد، براساس صلاحدید افسر کنسولگری کانادا دارای مدت زمانی برای اعتبار ویزا خواهد بود. مزایای ویزای مولتی کانادا نسبت به ویزای سینگل کانادا در این است که متقاضی با داشتن ویزای مولتیپل کانادا در مدت زمان تعیین شده توسط سفارتخانه، اجازه چندبار ورود و خروج در کشور کانادا را دارد. برای کسانی که مجبور به رفت و آمدهای بیشتری در این کشور هستند، بهتر است شرایط خود را برای ویزای مولتی کانادا بهتر کنند تا واجد شرایط دریافت این ویزا باشند.

ویزای کار کانادا، راهنمای کامل دریافت ویزای کار کانادا توسط تیم صدرا مهاجر

ویزای کار کانادا

آیا قصد دارید برای ویزای کاری کانادا اقدام کنید ؟ چگونه می توان ویزای کار کانادا را دریافت کرد ؟ قوانین اخذ ویزای کار کانادا را می دانید ؟ با صدرا مهاجر همراه باشید

بیشتر بدانید
آموزش گام به گام چگونگی اخذ ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

اگر برای دوره های تحصیلی بیش از۶ ماه قصد ادامه تحصیل در کشور کانادا را دارید و شهروند کشورهایی هستید که نیاز به ویزای تحصیلی کانادا دارید این مقاله را مطالعه نمایید.

بیشتر بدانید
توضیح مراحل اخذ ویزای مطالعاتی کانادا به طور کامل

اخذ ویزای مطالعاتی کانادا

تجربه نشان داده‌است که در مقایسه با افرادی که فرصت مطالعاتی نرفته‌اند، احتمال جذب افرادی که در دوره دکتری به فرصت مطالعاتی رفته‌اند بسیار بیشتر خواهد بود. 

بیشتر بدانید
تفاوتهای ویزای مالتیپل کانادا و مزایای آن

اخذ ویزای مالتیپل کانادا

مهمترین مزیت ویزای مولتی کانادا، رفت و آمد بدون محدودیت به این کشور و عدم نیاز به تمدید هر ساله این ویزا است. اما می‌توان موارد دیگری را نیز به مزایای این نوع ویزا افزود:

بیشتر بدانید
معرفی کامل ویزای سینگل کانادا، شرایط اخذ ویزای سینگل کانادا

اخذ ویزای سینگل کانادا

ویزای سینگل تنها اجازه یک بار ورود را می دهد و برای 3 ماه از تاریخ صدور معتبر است.ولی برای دریافت ویزای سینگل شرایطی لازم است که در این مقاله ذکر می گردد.

بیشتر بدانید
اخذ ویزا ی کار المان

ویزای کار المان

شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان و انواع ویزاهای کاری المان برای کسانی که قصد دریافت کارت ابی یا ویزای کاری المان را دارند موردبررسی قرار گرفت.

بیشتر بدانید
ویزا جستجو کار المان

ویزا جستجو کار چیست و چه مدارکی احتیاج دارد

در این مقاله علاوه بر توضیح کلی شرایط دریافت ویزای جستجوی کار آلمان، به توضیح مزایا و محدودیت ها، مدارک لازم، شرایط تمدید و …

بیشتر بدانید